Батьки сьогодні погодяться з твердженням, що дошкільний період життя дитини вже давно перестав бути абсолютно безтурботним. цей вік став своєрідним «стартом» для усебічного розвитку й становлення особистості – уже в ранньому віці маленька людина починає думати, говорити, грати в ігри тощо. Під час цих, на перший погляд, простих процесів у малюка закладаються основи майбутнього світогляду, основних моральних категорій та уявлень про навколишній світ.

Підтримати і допомогти батькам під час «запуску механізму розвитку» дитини повинен дошкільний навчальний заклад, де команда психологів, педагогів та вихователів здатна гармонійно поєднати гру та навчально-виховний процес – створити сприятливий клімат для розвитку найкращих якостей та здібностей дитини.

Саме завданням курсу підготовки до шкільного навчання є формування у дитини таких якостей як самостійність, позитивна мотивація, вміння спілкуватися з однолітками й дорослими, здатність концентруватися, логічно мислити, знаходити, аналізувати, запам’ятовувати та класифікувати інформацію.

Метою команди професійних педагогів нашого навчально-розвиваючого закладу є максимальна активізація творчого, фізичного та інтелектуального потенціалу дитини, що ми реалізуємо, маючи такі переваги:

особистісно орієнтований
підхід

активізація природних нахилів та задатків

невелика наповненість груп (до 10-ти дітей)

розвиток розумового та емоційного інтелекту

прищеплення основних моральних та загальнолюдських цінностей

фізична і психологічна підготовка дитини до шкільного навчання

насичена освітня програма (за класичними та новітніми авторськими методиками)

Саме ці переваги повинні стати потужним інструментом для гармонійного розвитку вашого дошкільняти!

Варто пам’ятати, що формування особистості кожної маленької людини – складний і трудомісткий процес. Занадто складний, щоб ставитись до нього легковажно, і занадто трудомісткий, щоб виконувати його самотужки.

Наш колектив з радістю розділить з вами складнощі та радощі виховання ваших діток. Ласкаво просимо!

ЗАПИСАТИСЬ