Інколи спостерігаючи за маленькими дітьми, ми дивуємося, скільки ж у них життєвої енергії! Вона в усьому – фонтануючих емоціях, мільйоні рухів, невичерпних ідеях та постійному бажанні пізнавати світ. Справді, діти такі різні, та чи помічали ви, що багато хто з них із великим задоволенням починає ритмічно рухатись, почувши знайому мелодію? А помічали, як вони раптом демонструють танцювальні па, які бачили всього лише раз? А як вони весело стрибають на батутах! Для них щасливе життя це і є рухливе життя!

Щоб «наситити» вашого непосидька активністю та спрямувати енергію у продуктивне русло, «Mamaya» пропонує відвідати наші хореографічні заняття у групах від 2-х років та старше.

На заняттях на ваших дітей чекають:

Кваліфіковані викладачі, які вміють працювати з молодшими дошколятами

Елементи різних стилів танцю: класичного, народного, сучасного

Основи загальної фізичної підготовки дитини

Залучення дітей до активного і здорового способу життя

Знайомство з музичними і хореографічними напрямами

Розвиток пластичності, відчуття ритму та музичного слуху

Протягом занять, які проходять двічі на тиждень і тривають 1 годину, ми із дітками виконуємо цілий комплекс вправ (розминка, розтяжка, вивчення танцювальних рухів, театралізація, підготовка хореографічних номерів), які сприяють:

  • розвитку рухової активності;
  • покращенню координації;
  • поліпшенню фізичних якостей (швидкість, витривалість, сила, реакція);
  • корегуванню таких порушень у роботі опорно-рухового апарату, як порушення останки, пласка стопа, викривлення хребта, затримка розвитку певних фізичних якостей;
  • вмінню виражати власний творчий потяг через танець!

Ми, починаючи із найменших груп, вчимо хореографічні композиції, запропоновані нашим педагогом, та готуємось до виступів на справжній сцені.

Роблячи перші кроки у хореографічної у мистецтві з нами, ваша дитина обов’язково стане розкутішою, сміливішою та повірить у власні сили. А це іще один крок до щасливого майбутнього!

Записуйтесь на пробне заняття просто зараз!

ЗАПИСАТИСЬ