Студії та заняття з Lego-конструювання сьогодні набирають шаленої популярності. І це не випадковість! Дитячими психологами та педагогами відмічено, що сам процес конструювання позитивно впливає одразу на кілька важливих сфер розвитку дитини.

Просторове мислення

Іще у другій половині ХХ століття радянський педагог-новатор Б. Нікітін створив цілу низку «головоломок» та конструкторів із кубиків, які за його дослідженнями, допомагали дошколятам розвивати творче та логічне мислення. До і після нього подібними дослідженнями займалися також інші педагоги, які довели, що конструювання прекрасно розвиває ліву півкулю мозку.

Логіка та математичні здібності

Думаючи, куди поставити той чи інший кубик конструктора, дитина підключає логіку, свій досвід, вчиться мислити та знаходити самостійні рішення.

  • Уміння відтворювати власну модель за зразком.
  • Тренування уваги та посидючості.
  • Творчий підхід до створення нових форм.

Це далеко не повний список того, чому навчиться дитина на заняттях з Lego-конструювання, адже кожна маленька особистість унікальна. І якщо ваш малюк у майбутньому не стане інженером-конструктором або відомим архітектором, все ж він розів’є у собі важливі для успішності якості.

Наші студії орієнтовані на дітей від 3-х років. У маленьких групах у «Mamaya» з досвідченим педагогом буде враховано усі індивідуальні особливості, та кожен учень вчасно отримає допомогу!

Ми чекаємо на вас двічі на тиждень за розкладом.
Записуйтесь на пробні заняття прямо зараз!

ЗАПИСАТИСЬ